Vítejte v registraci nových uživatelů,
pro vstup na vnitřní stránky Pionýra je potřeba se nejprve zaregistrovat. Pro naplnění správných uživatelských oprávnění nedoporučujeme, aby jeden přístup sdílelo více uživatelů.

Upozornění: Vaši registraci musí potvrdit administrátor Servisu, což může nějakou dobu trvat. Pokud na potvrzení spěcháte - napište administrátorovi Servisu prosbu o co nejrychlejší potvrzení registrace. Osobám, které nejsou registrovány v Pionýru vůbec, je přístup do servisu odepřen. Spolu s registrací do Servisu Pionýra vám bude automaticky vytvořen i přístup do pionýrské E-mošky (pionýrského e-shopu s propagačními předměty). Z tohoto důvodu vám bude vygenerováno nové heslo do Servisu i do E-mošky (stejné), takže vámi vyplněné heslo bude smazáno (obě registrace vám přijdou e-mailem). Doporučujeme heslo si poté změnit. Uvědomte si také, že oba účty nejsou nijak propojeny! (takže změny údajů u jednoho účtu nebudou mít žádný vliv na účet druhý - včetně změny hesla!).

Login: slouží k přihlášení a zobrazuje se jako vaše jméno na konferencích a vložených článcích
Heslo: pro bezpečný přístup
Email: je zobrazován pouze členům servisu a je to hlavní kontaktní údaj na vás
Jméno: pište prosím včetně diakritiky (tedy s háčky a čárkami)
Příjmení: Jméno, příjmení, PS a KOP slouží k ověření údajů a musí být v souladu s registrací Pionýra.
Pionýrská skupina: Název pionýrské skupiny slouží jen pro vnitřní potřebu, proto není třeba uvádět oficiální název (Pionýr,z. s. - ...), ale stačí tvar: "číslo. PS název obec"
např: 3. PS Vlci Ovčí Lhota
Krajská organizace:
   

Zpět na stránky Pionýra.

 


V případě potíží kontaktujte administrátora servis@pionyr.cz