Zapomněli jste přihlašovací jméno nebo heslo pro přístup do Servisu Pionýra?

Neřešte zapomenutí přihlašovacích údajů tím, že se znovu zaregistrujete. Stačí napsat administrátorovi Servisu (servis@pionyr.cz). Do zprávy napište kromě svého celého jména i název své pionýrské skupiny a kraj. Administrátor Servisu vám vaše údaje nechá poslat na adresu uvedenou při registraci do Servisu Pionýra. Během této procedury se vygeneruje nové heslo (jelikož administrátor nemá z bezpečnostních důvodů přístup k vašim heslům). Toto vygenerované heslo si můžete ihned po přihlášení snadno změnit na takové, které si budete pamatovat.

Pokud si nejste jisti aktuálností e-mailové adresy uvedené při registraci, můžete požádat administrátora Servisu o její změnu, aby nové údaje dorazily tam, kam mají.

Uvědomte si také prosím, že váš účet na Servisu Pionýra není nijak propojen s účtem v pionýrské E-mošce. Účty vám jsou v E-mošce sice automaticky vytvářeny na základě účtu zde na Servisu, ale od té doby se jedná o samostatné účty a všechny změny se projeví jen v daném účtu (včetně změny hesla). Pokud tedy nevíte heslo ani do E-mošky, musíte si o jeho resetování napsat zvlášť (postup je pak stejný, jako u hesla do Servisu).